Aktivní pobyty v přírodě pro rodiny, školy a firmy

Pobyty rodin v Českém ráji

Pro pobyty rodin je náš penzion ideální z hlediska polohy. Nachází se v krásné nenarušené přírodě poskytující klid a pohodu ale zároveň nedaleko center Českého ráje Dětské hřištěTurnova a Malé Skaly. Nabízíme příjemné ubytování v pokojích pro rodiny s dětmi  i páry, po dohodě pobyty jednotlivců. Pokoje jsou vybaveny na úrovni *** penzionu. Pro děti jsme nově zřídili dětský koutek ve společenských prostorách. V jídelně jsou také k dispozici dětské sedačky. Bezplatné zůstává využití našeho sportovního areálu s dětským koutkem, bazénem aj..

K celotýdennímu pobytu poskytujeme zdarma bonusy z našich aktivit-lukostřelba rodinný geocaching a rafty na jezírku.

LukostřelbaBartošova pec leží přímo na cyklo in-line stezce vedoucí do centra Dolánky (3km) a srdce Českého ráje Turnova (5 km). Z Dolánek je nově zřízena cyklostezka „Greenway Jizera“ na Malou Skálu, případně až do Líšného. V Dolánkách je půjčovna in-line bruslí a nově půjčovna koloběžek.

Kromě nepřeberného množství výletů v Českém ráji – hrady, zámky, skalní města aj., doporučujeme rodinám s dětmi návštěvu Šťastné země v Radvánovicích a pro odvážnější, návštěvu lanového centra na Malé Skále.

Rychlý kontakt

no images were found

Bartošova pec

Český ráj – Bartošova pec
Slapy 8
468 22 Frýdštejn CZ


Mobil: +420 603 240 767
Mobil2:+420 737 413 773
Mobil3: +420 602 157 580

PaedDr. Pavel Lejsek
Calvittiová Gabriela

E-mail: info@bartosovapec.cz

Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Budeme moc rádi, když nám napíšete svoje postřehy, nápady i Vaši kritiku. Tuto rubriku jsme udělali proto, abychom měli od Vás zpětnou vazbu a mohli zlepšit naše služby.

Děkujeme - Pavel a Gábina