Aktivní pobyty v přírodě pro rodiny, školy a firmy

 

Firemní akce v Českém ráji

Český ráj nabízí pro firmy a jejich pracovníky ideální možnosti pořádání týmových soustředění a školení. Po dobu svého pobytu nebudete rušeni okolní civilizací a budete se moci v klidu soustředit Lanové centrumna činnosti spojené s Vaší společností. Rádi pro Vás sestavíme „team-building“ na míru. Zajistíme Vám aktivity, které budou vhodně doplňovat Váš pobyt v Českém ráji. Cateringové služby zajistíme v rozsahu a kvalitě, na které jste zvyklí z prostředí hotelů.  Využijte našich zkušeností i s pořádáním svatebních rautů.

Naší specialitou pro firmy je rožněné sele a možnost grilování na terase. Zdarma je k dispozici sportovní areál (beach volejbal, nově beach fotbal, street ball, bazén, stanoviště na lukostřelbu, stolní tenis).

Živá hudbaZ aktivit je velmi oblíbený náš /trojboj/. Přesun po nové atraktivní trase „Greenway Jizera“ na kolech z Bartošovi pece na Malou Skalu. Zde možnost využití lanového centra a občerstvení ve stylové restauraci Boučkův statek. Nalodění na raftové čluny a sjetí řeky Jizery v délce 8km do Dolánek, s možností zastávky v restauraci Zrcadlová koza. Z Dolánek přesun na kolech po cyklostezce zpět na Bartošovu pec. Přesun kol zajistíme. Návrat na Bartošovu pec je možný také na vlastních in line bruslích nebo zapůjčených přímo v Dolánkách.

Orientační ceníky pro Vaše firemní akce:

Položka cena za službu bez  DPH
Pronájem sálu – 1. patro – 35 osob 1000,- Kč /den
Pronájem – selská jizba – 45 osob 1000,- Kč/den
Dataprojektor 2500 AnL 600,- Kč/den
Flipchart 100,- Kč/ks
Coffee-break 75,- Kč/osoba/ks
Print This Page
Rychlý kontakt

no images were found

Bartošova pec

Český ráj – Bartošova pec
Slapy 8
468 22 Frýdštejn CZ


Mobil: +420 603 240 767
Mobil2:+420 737 413 773
Mobil3: +420 602 157 580

PaedDr. Pavel Lejsek
Calvittiová Gabriela

E-mail: info@bartosovapec.cz

Návštěvní kniha

Návštěvní kniha

Budeme moc rádi, když nám napíšete svoje postřehy, nápady i Vaši kritiku. Tuto rubriku jsme udělali proto, abychom měli od Vás zpětnou vazbu a mohli zlepšit naše služby.

Děkujeme - Pavel a Gábina